Обадете ни се+359 89 981 9865

MIRÉ Бутик

MIRÉ Бутик logo

MIRÉ Бутик

Работно време

Mire Design, 7 улица Райна Княгиня, Tsentar
Grad Kostenets, Sofiyska Oblast 2030

Запази час за

Резервирай

Консултация в MIRÉ ателие (за избор на рокля)

. Продължителност:50 мин

За нас

MIRÉ Бутик за булчински рокли, бални и официални тоалети

Роклите на MIRÉ са идеални за подчертаване формите на тялото и са олицетворение на женската елегантност. Дизайнерските тоалети са създадени от класически и ласкаещи материи, за да създадат красиви дамски визии, които излъчват романтика, модерна визия и индивидуалност.

Отзиви

, Highest rated
70
0
0
0
0
70 отзиви
  • Маринела Костадинова
    ··from Google

    Нямам думи, с които да опиша колко съм доволна от Mire Design! Това беше първият булчински бутик, в който влязох, и още тогава усетих, че съм на правилното място. Пробвах рокля „Савина“ и веднага разбрах, че това е моята рокля.

    Най-впечатляващото за мен беше, че всяко мое желание беше чуто и изпълнено с внимание към най-малкия детайл. Направиха роклята точно така, както си я представях, без компромис и с невероятен професионализъм.

    Освен красивите рокли, атмосферата в бутика е уникална, уютна, спокойна и изпълнена с отношение. Обслужването беше повече от прекрасно. През цялото време се чувствах специална, разбрана и обгрижена, сякаш съм у дома си, а не в магазин.

    Благодаря на целия екип за търпението, топлото отношение и за това, че превърнахте избора на булчинска рокля в едно от най-красивите ми преживявания. Препоръчвам Mire Design с цялото си сърце на всяка бъдеща булка, която мечтае за перфектната рокля и истинско човешко отношение! ❤️

  • Gergana Kirova
    ··from Google

    Погрижиха се булчинската ми визия да е точно както съм си я мечтала! Роклята, воала и аксесоарите си взех от там и с вълшебни! Дизайнерката е страхотна! Благодарна съм за честното мнение, препоръките, съобразени с моя стил и приятната обстановка. Препоръчвам с 2 ръце!

  • Stela Grigorova
    ··from Google

    Единствено мога да кажа, че съм повече от доволна от обслужване и качество! Препоръчвам не с две, а с три ръце!